Beste Customer Contact & CXForum fans

In alle bescheidenheid mogen we zeggen dat we met Customer Contact dit jaar een vliegende start hebben genomen. Eerst was onze heerlijke Nieuwjaarsreceptie met Slimste Mens quiz #VoorHerhalingVatbaar en 11 maart kwamen we helemaal op kruissnelheid met een inspirerende vijfde editie van onze CX Battle. De Gouden Giraf ging -100% verdiend- naar i-mens. De twee andere podiumplaatsen waren voor DHL en N-Allo. Proficiat aan de winnaars en een warme bedankt aan àlle teams voor hun inzet en frisse ideeën.

Een nieuwe lente betekent ook nieuw leven. Tijdens een etentje namen we officieel afscheid van Jean François Letraublon (penningmeester) en Jan Bellaert (Raad van Bestuur). Ik wens hen namens de hele Raad van Bestuur te bedanken voor hun zeer gewaardeerde bijdrage aan onze federatie.

En tegelijk verwelkomen we graag Nele Martens (Federale Pensioendienst), Cathérine De Noyette (Colruyt Group) en Carl Buelens (24plus) als nieuwe leden van die Raad van Bestuur. Ik kijk er naar uit om met hen samen te werken.

Het belooft alvast een goed gevuld en boeiend jaar te worden!

Namens Customer Contact & CXForum

Sandra Rens

 

Laat meteen van je horen.

 

Vragen en challenges

Onlangs hebben we, tijdens een intensieve workshop, met de Raad van Bestuur haar doelstellingen geformuleerd en een actieplan opgesteld.

Challenge ons gerust met topics waarvan jij vindt dat we ze moeten aanpakken. Feedback meer dan welkom dus!

Al jullie tips naar sandra@customercontact.be

 

Moet je bijzijn!

 
 
 
 
 
 

Later dit jaar!

 

We hebben voor jullie nog deze events in petto

  • 18 sept - Dag van de Customer Contact medewerker: maak nu reeds de agenda van jouw CEO en Customer Contact manager vrij!
  • 9 okt - Nieuw! Masterclass ‘Hoe omgaan met klantenagressie’ door Prof. Johan Deklerck
  • 20 nov - Customer Contact Congres editie 2025 met Award uitreiking

We houden jullie in de volgende edities van deze newsletter verder op de hoogte.

 

Premium Partner in de kijker: NTT Data

 
 

Nieuws van onze premium partners

 

Genesys webinar series

  • 26/03: 9.00-9.30 - Speech & Text Analytics: In dit webinar verkennen we hoe AI-gedreven analytics u kunnen helpen bij het monitoren van conversaties, het detecteren van stemming, het identificeren van trends en het verbeteren van klantervaringen.                                        
  • 09/04: 9.00-9.30 - Unified Experience & ServiceNow: In dit webinar delen we inzichten uit de praktijk over hoe organisaties deze platforms gebruiken om workflows te stroomlijnen, de service-efficiëntie te verbeteren en de klanttevredenheid te verhogen.                     
  • 23/04: 9.00-9.30 - Supervisor Copilot: In dit webinar onderzoeken we hoe Supervisor Copilot helpt bij het monitoren van live interacties, realtime begeleiding biedt en de prestaties van agenten optimaliseert zoals nooit tevoren.    
Registreren voor de webinars
 

Hoe je AI Agents maakt in vijf eenvoudige stappen

AI agents zijn je virtuele helpers. Digitale werknemers die zijn ontworpen om specifieke taken uit te voeren binnen een Agentic AI framework. Wat voor taken? Zo'n beetje alles wat je maar kunt bedenken: Gegevens analyseren, e-mails schrijven, annulerings- of verlengingsprocessen automatiseren, tickets aanmaken, enzovoort. Maar hoe maak je deze AI agents?

CM.com laat je zien hoe
 

WEngage een ISO 27001-certificaat. Proficiat!

ISO WEngage

 

Topcollega's

 

‘En de Gouden Giraf gaat naar… ‘

De Customer Experience Battle 2025 was niet alleen een historische editie omdat het de vijfde was maar ook het niveau, het enthousiasme en de professionaliteit van de deelnemende lag bijzonder hoog. Reden te meer om de winnaar van de Gouden Giraf even in de spotlight te zetten:

i-Mens was voor de jury de afgetekende winnaar omdat zij een mooie balans wisten te houden tussen de tech & de touch, tussen het technische en het menselijke aspect. Bovendien wisten zij ook de gebruikte technologie een persoonlijke touch te geven en met enkele verfrissende ideeën te komen.

Proficiat!

battle_IMENS

 

 
 

Een onweerstaanbaar aanbod!

 

Of je nu wil netwerken, op de hoogte wil blijven van benchmark cases en onmisbare trends of je eigen bedrijf slim wenst te profileren, het zijn allemaal meer dan valabele redenen lid te worden van onze federatie. Bovendien verdien je je inschrijvingsgeld zo terug met onze vele  voordelen. Zo zijn een aantal events gratis voor leden, zoals de Access All Areas bij De Lijn en ons AI business event. Niet laten passeren dus!

Aarzel niet en word lid.
 

Met dank aan onze premium partners