Op 15 november vindt het jaarlijkse Belgian Contact Center Congress plaats. Meteen na afloop van het congres gaan we door met de gloednieuwe Belgian Contact Center Awards show. We kiezen de beste contact centers in 3 categorieën: Connecting People, Connecting Customers en Connecting Technology.
Op maandag 5 november kwam de jury van de Contact Center Awards samen om te overleggen welke cases genomineerd worden voor een award. Sven Pichal (VRT), François Kroes (Customer First) en Karen van Griensven (Melexis) beoordeelden de ingestuurde cases in de categorieën Connecting People, Connecting Technology en Connecting Customers. Ze kwamen tot tien genomineerden. Drie in Connecting Technology en Connecting Customers. Bij Connecting People lagen de scores van de top-4 zo dicht bij elkaar dat er vier genomineerden zijn.
Deze bedrijven zijn alvast genomineerd met hun case:
Connecting People:
- Callexcell
- DIRACT
- EpiCURA
- Proximus
Connecting Customers:
- 24+ / KBC
- Opel Belgium
- Randstad
Connecting Technology:
- Idecom
- Nespresso
- Worldline
Deze 10 cases worden beoordeeld door de jury om zo tot één winnaar per categorie te komen. De onthulling gebeurt natuurlijk op 15 november, zorg dat u erbij bent en bestel uw tickets op de website van de Belgian Contact Center Awards!